facebook instagram

Důležité Informace

Cena

Pro přesný výpočet ceny vyplňte, prosím, přiložený formulář na detailu každého z prstenů. Ceny jsou uvedeny vždy za pár snubních prstenů pro průměrné velikosti 52 a 62 a jsou tedy pouze orientační.

Vámi dodané zlato, části prstenů, náušnic a řetízků jakékoliv ryzosti může být použito k uhrazení části nebo i celé zakázky.

 

Výběr správné velikosti

Pro správný výběr velikosti doporučuji sjednat si telefonicky schůzku v mé dílně. Vaše prsty změřím měřícími kroužky o různých šířkách, při určování velikosti je totiž důležité počítat i s šířkou Vašich budoucích snubních prstenů. Návštěva provozovny je určitě nejlepší varianta nejen jak správně změřit velikost Vašich prstenů, ale i k vyzkoušení různých vzorů snubních prstenů, šířek snubních prstenů, barev zlata a veškerých variant usazení kamenů. Prohlédnete si moji kolekci snubních prstenů na vlastní oči a uvidíte, které Vás osloví. S mojí pomocí si i sami můžete navrhnout vlastní originální snubní prsteny.

 

Další varianty pro výběr velikosti

Po telefonické domluvě a složení vratné kauce Vám zašlu prstenové míry poštou dle Vámi vybraných snubních prstenů.

Návštěvou prodejny zlatých a stříbrných šperků ve Vašem okolí a požádáním o změření a určení velikosti.

Měření provázkem či proužkem papíru nedoporučuji!

 

Rytina do prstenu

Využijte služby rytí do snubních prstenů, písmo používám klasické psací a tiskací. Text rytiny do prstenů je pouze na vás a vaší fantazii. Nejčastější rytina je datum svatby a jména snoubenců. Rytina do snubních prstenů je zdarma.

 

Dodací doba

Termíny dodání se pohybují od 3 dnů do 3 týdnů. Snubní prsteny Vám budou dodány i s krabičkou.

 

Postup objednání

Po vybrání požadovaného vzoru vyplňte objednávkový formulář nebo proveďte objednávku telefonicky. Tel.: 732 450 054

Obratem bude na Váš email zaslán potvrzený formulář a číslo účtu. Proveďte kontrolu údajů, především adresu, velikosti prstenů, typ prstenů a specifikaci rytiny do prstenů. Vše odsouhlasíte zasláním 30% zálohy na můj účet. Po obdržení zálohy se nezávazná objednávka stává závaznou a Vaše prsteny jdou do výroby. O dokončení zakázky Vás budu informovat emailem nebo telefonicky. Prsteny Vám budou zaslány v určeném termínu poštou na dobírku nebo si je můžete osobně převzít v mé dílně. Každá zásilka je pojištěna a dopravce za ni ručí.

 

Reklamace, záruka a pozáruční servis

Na své prsteny nabízím prodlouženou záruku 5 let a samozřejmostí je také celoživotní servis zdarma. Záruka se vztahuje na prokazatelné výrobní vady a na vady materiálu. Záruka se nevztahuje na deformace vnější silou, poškození povrchové úpravy vzniklé nesprávným používáním a mechanickým poškozením. Závady vzniklé v důsledku chybně zadaných informací zákazníkem v objednávkovém formuláři se jako důvod reklamace neuznávají.

 

České puncovní značky

Materiál použitý na výrobu snubních prstenů je té nejvyšší kvality, která je garantována Puncovním úřadem České republiky.

České puncovní značky

 

Máte-li jakekoliv dotazy, volejte tel.: 732 450 054
nebo pište na: info@prstenybaron.cz

Whatsapp