facebook instagram

Zlato

Zlato je vhodné na výrobu snubních prstenů z několika důvodů, například je stálobarevné, Vaše prsteny nikdy nezmění svou barvu, zlato nekoroduje, nevytváří se na něm žádný oxidační povrch, odolává čistícím prostředkům a většině chemikálií, reaguje pouze s lučavkou královskou, doporučuji se lučavce královské vyhýbat. Zlato je výborný vodič tepla, proto Vás Vaše prsteny nikdy nebudou studit a stanou se Vaší součástí. Pozor jenom na saunování, tam se rozpálí na vyšší teplotu a to by Vám mohlo být opravdu nepříjemné. Zlato je mimořádně odolné vůči povětrnostním a chemickým vlivům. Zlato doprovází člověka již od dávnověku, bylo považováno za krev bohů a bylo pozemským symbolem boha Slunce. Je to zkrátka vzácný kov, který nás bude doprovázet i v budoucnosti.

Snubní prsteny vyrábím ze zlata o ryzostech 9 karátů, 14 karátů, 18 karátů. Nejčastěji používaná slitina na výrobu snubních prstenů má ryzost 585/1000, 14 karátů. Vyrábím snubní prsteny z bílého zlata, žlutého zlata, červeného zlata a jejich kombinací. Snubní prsteny vyrábím na zakázku, snubní prsteny nejsou skladem, jedná se o ruční zakázkovou výrobu snubních prstenů. Šířku, tvar, kombinace zlata a osazení kamenů lze individuálně upravovat dle přání a představ zákazníka. Každý snubní prsten je originál. Kvalita zlata je kontrolována Puncovním úřadem. Všechny mé snubní prsteny prošly touto zkouškou a jsou označeny výrobní značkou A.B., ryzostní značkou a značkou Státní zkušebny - Puncovním úřadem. Tímto je státem zaručena nejvyšší kvalita zlata, složení zlata a správná ryzost zlata, což je pro každého zákazníka velmi důležité.

Zlato je relativně měkký kov. Lze jej poměrně snadno mechanicky poškodit, ale také poměrně snadno renovovat. Doporučuji proto při manuálních činnostech, jako jsou obsluha míchačky nebo adrenalinové sporty, snubní prsteny sundávat. Pro Vás, kteří nechtějí své prsteny sundávat za žádných okolností, navrhnu design originálních snubních prstenů, který bude praktický a vhodný i pro manuální práce či sport. Vše můžete doplnit rytím do snubních prstenů, které je součástí mé nabídky. Každý snubní prsten se může stát netradičním! Vámi dodané zlato, části prstenů, náušnic a řetízků jakékoliv ryzosti, může být použito k uhrazení části nebo i celé zakázky. Starší klenoty se tak mohou podílet na splnění vašeho snu.

Další ukázky mé práce naleznete zde: Facebook, Instagram

 

732 450 054info@prstenybaron.cz

Whatsapp