facebook instagram

Kameny

Snubní prsten není šperk, snubní prsten je symbol, snubní prsten nosíte ráno, večer, snubní prsten nosíte celý den. Se snubními prsteny sportujete, myjete nádobí, pracujete, jezdíte na dovolené. Snubní prsteny budete nosit v ideálním případě několik desítek let. Výhoda zlatých snubních prstenů je jejich snadná renovace, leštění a úprava poškozených povrchů. Životnímu stylu snubních prstenů by měl odpovídat i zasazený kámen.

V přírodě po miliony let v hloubkách téměř 200 kilometrů za vysokých teplot a tlaků vznikl nerost, který je věčný, je ideálním partnerem snubních prstenů. Je to Diamant. Nejtvrdší známý nerost. Diamant poškodí a odře zase jenom diamant. Snubní prsteny a diamant s briliantovým výbrusem představují dokonalé spojení pro luxusní snubní prsteny. Není třeba obávat se ceny briliantu, vzhledem k nejčastěji zasazovaným velikostem se cena pohybuje od 350 do 1600 Kč. Do prstenů zasazuji přírodní bílé diamanty, pro milovníky barev máme v nabídce i barevné diamanty přírodní, ale i diamanty, jejichž barva je dodatečně upravena laboratorně. Za vysokých teplot a tlaků se krystalická mřížka diamantů změní a kameny pak dosahují sytých odstínů modré, zelené, fialové a žluté. Jedná se o přírodní diamanty, jejichž dodatečné upravení musí být vždy zaznamenáno v certifikátu.

Množství a velikost kamenů lze individuálně upravovat. Snubní prsteny nejsou vyrobeny skladem. Jedná se o ruční zakázkovou výrobu snubních prstenů přímo na míru konkrétním zákazníkům dle jejich představ, požadavků a finančních možností.

Do snubních prstenů zasazuji také kubické zirkony. Jejich výhodou je jednoznačně cena. Do mých prstenů je vsazuji zdarma. Nevýhodou jsou nepatrně horší optické vlastnosti a nižší tvrdost oproti diamantu a tím i větší náchylnost k mechanickému poškození. Kubický zirkon bohužel není na věky. Množství a velikost kamenů lze individuálně upravovat! Nabízím tak bohatou nabídku originálních a netradičních snubních prstenů.

Další ukázky mé práce naleznete zde: Facebook, Instagram

 

732 450 054info@prstenybaron.cz

Whatsapp